Titles you rated
Pokémon: Arceus and the Jewel of LifeRated ★ 2.5
Pocket Monsters: Revelation-LugiaRated ★ 4.0
Balto III: Wings of ChangeRated ★ 4.0
Balto II: Wolf QuestRated ★ 4.0
BaltoRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 1.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5