Series
Ratings
31
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
GhostRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0