Series
Ratings
186
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.5
Balthazar Season 4Rated ★ 3.5
Resurrection: Ertugrula Season 2Rated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 3.5
Leverage: Redemption Season 1Rated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0- BalthazarRated ★ 3.0
Balthazar Season 3Rated ★ 3.5
BalthazarRated ★ 3.5
Before We Die Season 2Rated ★ 2.5
Before We Die Season 1Rated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 2.0- Mrs. DurianRated ★ 2.0
BoundlessRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 2.5