Titles you rated
True RomanceRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
Saving Jessica LynchRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
Battleship PotemkinRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
Empire of the SunRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
American History XRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0