Titles you rated
Ghost StoriesRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 2.5- SkinsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 3.5- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 3.0
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 2.0
MisfitsRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 3.0
- DamoRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5