Titles you rated
A Ghost StoryRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 4.0
Tales of the NightRated ★ 4.5
Therapy for a VampireRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
MicmacsRated ★ 4.5
1408Rated ★ 2.5
The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-SecRated ★ 4.5
What We Did on Our HolidayRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
I Am LoveRated ★ 1.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0