Series
Ratings
153- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 3.5
Dodge DanpeiRated ★ 4.0
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 3.5
Criminal: UKRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.5
Street Food FighterRated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0