Series
Ratings
178- Good PartnerRated ★ 3.5
Dragon ZakuraRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
- すいかRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 1.0
Hey Handsome!Rated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0- In the Next Life I Will Be Serious SPRated ★ 2.0
In the Next Life I Will Be SeriousRated ★ 2.0
In the Next Life I Will Be Serious Season 2Rated ★ 2.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.0- 30 Made ni to UrusakuteRated ★ 2.5
Long VacationRated ★ 5.0
CelebrityRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.5