Movies
Ratings
101
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
KagemushaRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 2.5
Crows Zero IIRated ★ 2.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0