Series
Ratings
40
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5