Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5