Titles you rated
The LobsterRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.5
ShameRated ★ 4.5
GravityRated ★ 2.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Fifth EstateRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0