Series
Ratings
30
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0- Fugitive Lee Doo YoungRated ★ 4.0
90 Days, Time to LoveRated ★ 3.5- The Path to GloryRated ★ 3.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.0
- A Bluebird Has ItRated ★ 3.0
- Merry MaryRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0- Eyes of DawnRated ★ 3.0
- Coffee HouseRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 3.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.5
Righteous LoveRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.0