Titles you rated
PandoraRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Magic Mike XXLRated ★ 4.0
Movie 43Rated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Break Through!Rated ★ 4.0
EqualsRated ★ 3.0
Odd ThomasRated ★ 1.0
ArgoRated ★ 3.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 0.5
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 1.0
WaterboysRated ★ 1.0
The WolverineRated ★ 0.5
The Last PrincessRated ★ 1.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0