Series
Ratings
67
H.I.TRated ★ 2.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
PastaRated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.0- GokusenRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0