Titles you rated
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
- Beyblade Metal MastersRated ★ 3.0
- Beyblade: Metal FusionRated ★ 3.5
- Inazuma Eleven Season 3Rated ★ 3.5
Inazuma Eleven Season 2Rated ★ 4.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.0
Blue PeriodRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.0
JirisanRated ★ 0.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5