Titles you rated
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.0
Shit Up!Rated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Donnie BrascoRated ★ 4.0
Gangster SquadRated ★ 4.0
LegendRated ★ 4.0
CasinoRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0