Movies
Ratings
421
ElysiumRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 1.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
Green BookRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0