Movies
Ratings
226
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Tramp and the DictatorRated ★ 2.0
BlackhatRated ★ 1.5
VengeanceRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.5