Series
Ratings
22
Midnight MassRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0- Masters of HorrorRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0