Movies
Ratings
36
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The ImmigrantRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 2.0
Captain Corelli's MandolinRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
Saving Mr. WuRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.0
Door To DoorRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 2.0