Movies
Ratings
30
3 IdiotsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.5
I've Always Liked YouRated ★ 4.0
Julia XRated ★ 4.0
Born to DanceRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0