Movies
Ratings
112
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
The UnfairRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5- One Night StandRated ★ 1.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0