Movies
Ratings
484
Good NewsRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
Close Your EyesRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0