Movies
Ratings
334
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.5
The VanishedRated ★ 1.0
The BodyRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5