Titles you rated
BonesRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.0
Marriage ContractRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 3.0