Movies
Ratings
357
Return to SenderRated ★ 3.0
Berlin SyndromeRated ★ 2.0
Love, LiesRated ★ 1.5
SkiptraceRated ★ 1.5
My Ordinary Love StoryRated ★ 3.0
CubeRated ★ 5.0
The CallRated ★ 5.0
What Doesn't Kill YouRated ★ 4.0
Dante's PeakRated ★ 1.5
Friday the 13thRated ★ 4.5
The CatRated ★ 2.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.5
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
Little Black DressRated ★ 3.0
30 Days of NightRated ★ 5.0
Stake LandRated ★ 2.0
ScreamRated ★ 4.0
The Descent: Part 2Rated ★ 2.0
Free WillyRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0