Movies
Ratings
264
Lorenzo's OilRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
PredatorRated ★ 2.5
K-PAXRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Lethal WeaponRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 2.0