Titles you rated
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 3.0
ClannadRated ★ 2.5
A Certain Magical Index: The Miracle of EndymionRated ★ 2.0
The Garden of Sinners - Chapter 6: Oblivion RecordingRated ★ 2.0
The Garden of Sinners - Chapter 7: A Study in Murder (Part 2)Rated ★ 2.0
Pokémon the Movie: Genesect and the Legend AwakenedRated ★ 0.5
The Garden of Sinners - Chapter 4: The Hollow ShrineRated ★ 2.5
The Garden of Sinners: Future GospelRated ★ 3.0
The Garden of Sinners - Chapter 2: A Study in Murder (Part 1)Rated ★ 2.0
The Garden of Sinners - Chapter 3: Remaining Sense of PainRated ★ 2.0
Pokémon the Movie Black: Victini and ReshiramRated ★ 0.5
Pokémon the Movie: Destiny DeoxysRated ★ 2.0
Pokémon the Movie: Kyurem vs. the Sword of JusticeRated ★ 0.5
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 0.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 1.5
The Garden of Sinners - Chapter 1: Overlooking ViewRated ★ 3.0
Pokémon: Jirachi Wish MakerRated ★ 1.5
One Piece Film: GoldRated ★ 4.0
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 3.5
Pokémon 3: The Movie - Spell of the UnownRated ★ 2.5