Movies
Ratings
592
MiseryRated ★ 3.5
To Kill a MockingbirdRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 2.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5