Movies
Ratings
150
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
ChawRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
GloveRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0