Series
Ratings
12
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0