Movies
Ratings
410
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 2.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
My Own Private IdahoRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5