Series
Ratings
13
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Everything and NothingRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0