Titles you rated
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0- 대장금Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
LastRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0