Series
Ratings
14
Incomplete LifeRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 1.5
The NewsroomRated ★ 1.0
The NewsroomRated ★ 1.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 0.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
Queen of ReversalsRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0