Movies
Ratings
50
Kick-Ass 2Rated ★ 1.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.5