Movies
Ratings
33
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0