Titles you rated
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0