Titles you rated
SicarioRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 1.5
SpyRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0