Titles you rated
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 5.0
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
Lupin the Third Part IVRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
VagabondRated ★ 3.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.5