Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5