Titles you rated
ConstantineRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 2.5
Let Me InRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 2.0
The VillainessRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0