Titles you rated
Protect the BossRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0