Titles you rated
The PriestsRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 0.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 1.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 0.5
UnstoppableRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.5