Series
Ratings
121- Good BoyRated ★ 1.0
TriggerRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.0
ReservatetRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Dear ChildRated ★ 3.0
The Crowded RoomRated ★ 3.5
1883Rated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
YonderRated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Why Her?Rated ★ 1.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
MonstrousRated ★ 1.5