Titles you rated
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5
Gangs of New YorkRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
2012Rated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5
Dear JohnRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0