Movies
Ratings
620
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Earthquake BirdRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 2.0
The ShiningRated ★ 4.5
HeistRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.5