Movies
Ratings
163
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0