Series
Ratings
46
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0